ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO

Ваша ціна: 1 580,00 грн.
В наявності
 • Однакові
 • Pізні
 • Базова кривизна
 • Діаметр
 • Потужність
 • Кількість
 • 14.0
minus plus

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. 

Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

 1. Купить линзы ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus|Акувью Оазис
 2. +
 3. Зволожуючі краплі Renu Multiplus
 4. +
 5. Зволожуючі краплі Piiloset BioDrop (спрей)
 6. +
 7. Розчин мультифункціональний ReNu MPS
Загальна сума: 0,00 грн.
 • Цей товар: ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO 1 580,00 грн.

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. 

Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

Якщо ви страждаєте від сухості в очах або виявляєте, що ваші нинішні лінзи стають сухими і незручними під час звичайного щоденного використання,  замисліться про перехід на Acuvue Oasys від Johnson & Johnson.

Ці революційні двотижневі одноразові лінзи виготовлені з використанням силіконового гідрогелю нового покоління. Новий матеріал лінзи містить більший обсяг зволожуючих агентів і забезпечує гарний кисневий обмін і комфортне носіння. Ця унікальна технологія дозволяє до створення змочуваних контактних лінз з силіконовим гідрогелем для комфорту в складних умовах. Навіть у найбільш сухому середовищі ті, хто носить контактні лінзи Acuvue Oasys, забувають, що взагалі носять лінзи.

Ці лінзи ідеально підходять для людей, які відчувають сухість контактних лінз і можуть виявитися залежними від зволожуючих крапель. Контактні лінзи Acuvue Oasys істотно знижують потребу в краплях для очей протягом дня. Незалежно від того, де ви проводите більшу частину свого часу —на вулиці чи в офісі за комп'ютером, ваші очі можуть бути достатньо зволоженими в цих лінзах. 

Acuvue Oasys з Hydraclear Plus - ідеальні лінзи для тих, хто хоче жити своїм життям без дискомфорту, відчуття сухості в очах.

Вам не доведеться турбуватися про те,  що ви переплутаєте сторони лінз, коли будете їх одягати, оскільки їх сторони мають різний вигляд. Ці лінзи мають один із найвищих рівнів захисту від ультрафіолетового випромінювання, блокуючи не менше 96% випромінювання УФ-А і 99% випромінювання УФ-В. Крім того, лінзи Acuvue Oasys мають високий рівень проникнення кисню: вони забезпечують 98% доступу кисню до відкритих очей.

Лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus ідеально підходять для носіїв контактних лінз, які страждають як на короткозорість, так і далекозорість, та навіть для тих, у кого є астигматизм. Якщо ви хочете попрощатися з відчуттям сухості очей, отримати комфорт на весь день і захист від ультрафіолетового випромінювання, то спробуйте Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus.

Докладніше
SPH (оптична сила)+8,0 ... -12,0
BC (базова кривизна, мм)8,4; 8,8
Діаметр14,0
Тип матеріалуСилікон-гідрогель
Тип матеріалуSenofilcon A
Вологовміст (%)38,00
Киснепроникність (DK/t)147,00
UV-фільтрНі
ТонуванняЄ + індикатор
Термін заміни2 тижні (частої планової заміни)
Режим носінняДенний,Гнучкий,Пролонгований
Упакування1 або 6 лінз
Чи можна спати в лінзах?Так
ВиробникJohnson&Johnson
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO
To Top