Місяць не знімаючи в інтернет-магазині SvitLinz

Desc

5 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
 1. Air Optix Night and Day AQUA
  Ваша ціна: 317,00 грн.
  Air Optix Night and Day AQUA
 2. Купить линзы Biofinity|Биофинити
  Купить линзы Biofinity|Биофинити
  Ваша ціна: 242,00 грн.
  Biofinity
 3. O2O2
  O2O2
  Ваша ціна: 860,00 грн.
  O2O2
 4. PureVision2
  Ваша ціна: 235,00 грн.
  PureVision2
 5. PureVision
  PureVision
  PureVision
Desc

5 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці

Лінзи безперервного носіння

Для людей, які не хочуть перейматися щоденним зніманням і одяганням лінз чудово підійдуть вироби безперервного носіння. Такі силікон-гідрогелеві моделі наділені височенним коефіцієнтом пропуску кисню, а також лишаються постійно зволоженими. Саме тому вони такі комфортні й зручні. Ви не будете відчувати їх на оці і зможете жити повноцінним життям, забувши про всі проблеми з зором. Інноваційні технології та особлива структура силікону відкрили перед пацієнтами нові можливості. Представлені лінзи з високим рівнем пропуску кисню та вмістом води уже стали безмежно популярними у всьому світі.

Властивості лінз безперервного носіння:

Наші моделі м'яких контактних лінз безперервного носіння стануть ідеальним варіантом для людей, які потребують стабільно високої чіткості та гостроти зору протягом усієї доби. Згідно зі статистичними даними, близько 42% пацієнтів постійно відчувають бажання заснути або справді регулярно засинають, не знявши лінзи. Приблизно 20% носіїв постійно перебувають у них вночі. Вибравши якісні, практичні та надійні “дихаючі” лінзи, ви зможете значно розширити свої можливості. Тепер ви самі обираєте режим носіння! Вироби можна носити вдень і знімати на ніч, можна періодично дрімати, можна спати в лінзах усю ніч - жодного дискомфорту ви не відчуєте!

Важливі переваги наших моделей:

Контактні лінзи безперервного носіння будуть підтримувати здоров'я ваших очей і не призведуть до жодних запалень або подразнень. Радимо вам звернути увагу на такі переваги наших виробів:

 • залежно від виробника, лінзи можна не знімати від шести до тридцяти днів;

 • вироби легко пропускають кисень, тим самим знижуючи симптоми гіпоксії рогівки ока і зменшуючи сухість;

 • вам більше не доведеться щодня знімати й одягати лінзи, а значить, ви мінімізуєте ризик потрапляння сторонніх забруднень на лінзу.

Пам'ятайте: моделі безперервного носіння категорично заборонено використовувати довше терміну експлуатації, який був рекомендований виробником.

To Top