Квартальні в інтернет-магазині SvitLinz

Desc

9 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
 1. Clear 38
  Clear 38
  Ваша ціна: 171,00 грн.
  Clear 38
 2. MAXIMA 38 FW
  MAXIMA 38 FW
  Ваша ціна: 518,00 грн.
  MAXIMA 38 FW
 3. Morning Q 38
  Morning Q 38
  Ваша ціна: 155,00 грн.
  Morning Q 38
 4. OPTIMA FW
  Ваша ціна: 184,00 грн.
  OPTIMA FW
 5. Pegavision Respiro
  Ваша ціна: 420,00 грн.
  Pegavision Respiro
 6. Sea Clear
  Sea Clear
  Ваша ціна: 139,00 грн.
  Sea Clear
 7. SofLens 38
  Ваша ціна: 171,00 грн.
  SofLens 38
 8. Biomedics 38
  Biomedics 38
  Ваша ціна: 784,00 грн.
  Biomedics 38
 9. OKVision Infinity Tinted
  OKVision Infinity Tinted
Desc

9 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці

Контактні квартальні лінзи

Шукаєте найбільш універсальний спосіб корекції зору? Тоді якісні, практичні й прості у застосуванні квартальні лінзи стануть найкращим варіантом для вас! У цьому каталозі представлені моделі від найкращих світових виробників, тож ви зможете придбати високоякісну продукцію за доступними цінами. Зазначимо, термін використання лінзи — 3 місяці при денному режимі носіння. Такі вироби вже стали вкрай популярними серед пацієнтів, адже вони забезпечують високу чіткість і гостроту зору, не завдаючи вам при цьому жодних неприємних відчуттів.

Особливості контактних лінз на 3 місяці:

Лінзи на три місяці виготовлені з сучасних якісних матеріалів, а в процесі виробництва використовуються удосконалені технології. Саме завдяки цьому моделі мають такі високі показники утримування вологи та пропускання кисню. Окрім того, квартальні контактні лінзи наділені прекрасними оптичними характеристиками. Наша продукція — це оптимальне поєднання унікальних новітніх матеріалів, конструкцій та використання сучасних технологій. Саме тому наші лінзи на 3 місяці характеризуються зручністю, вам гарантована повна безпека у використанні й висока гострота зору.

Замовляйте контактні лінзи квартальні уже сьогодні!

У цьому каталозі представлений широкий вибір якісних моделей, тож ви зможете підібрати для себе варіант, який буде повністю відповідати вашим вимогам. Зокрема, у нас є лінзи, оснащені спеціальним UV-фільтром для захисту очей від сонячного проміння і кольорові лінзи на 3 місяці. Зазначимо, усі представлені вироби потребують щоденного догляду. Вам потрібно буде кожного дня очищувати, промивати та дезінфікувати лінзи у спеціальному розчині. Лікарі також рекомендують щотижня проводити очищення пероксидними та ензимними розчинами. Такі процедури сприяють видаленню білкових та ліпідних відкладень. Наші моделі лінз квартальної заміни уже стали справжніми лідерами рейтингу “бюджетний вибір” за співвідношенням ціна-якість для більшості користувачів.

To Top