Традиційні в інтернет-магазині SvitLinz

Desc

8 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
 1. Olimpia UV
  Olimpia UV
  Ваша ціна: 320,00 грн.
  Olimpia UV
 2. Olimpia h UV
  Olimpia h UV
  Ваша ціна: 380,00 грн.
  Olimpia h UV
 3. Лілея 40
  Лілея 40
  Ваша ціна: 290,00 грн.
  Лілея 40
 4. ClearLux 42 UV
  ClearLux 42 UV
  ClearLux 42 UV
 5. ClearLux 60 UV
  ClearLux 60 UV
  ClearLux 60 UV
 6. MAXIMA 55 VIAL
  MAXIMA 55 VIAL
  MAXIMA 55 VIAL
 7. Sea Clear High Definition
  Sea Clear High Definition
  Sea Clear High Definition
 8. Ultra Flex Tint
  Ultra Flex Tint
  Ваша ціна: 1,00 грн.
  Ultra Flex Tint
Desc

8 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці

Традиційні лінзи

Бажаєте завжди мати гострий та чіткий зір? Тоді наші моделі традиційних контактних лінз для очей стануть для вас ідеальним вирішенням проблеми. У цьому каталозі представлені високоякісні та комфортні гідрогелеві вироби, які мають термін заміни в 6-12 місяців. Для виготовлення цих моделей спеціалісти використовують метод точіння. Така технологія забезпечить лінзі просту та стабільну посадку на оці, високу гостроту зору й відсутність будь-яких неприємних відчуттів під час носіння. У нас представлена колосальна колекція виробів, тож тут ви зможете підібрати моделі будь-якого виробника.

Як вибрати контактні лінзи?

Пацієнти, які тільки вирішили спробувати контактну корекцію зору часто ставлять перед собою питання - як вибрати лінзи? Під час прийняття рішення важливо враховувати, що представлені моделі традиційних лінз на очі мають цілий ряд важливих особливостей перед аналогами. До прикладу, вони наділені меншою киснепроникністю, ніж очні лінзи планової заміни, проте такого об'єму цілком вистачає для носіння протягом усього дня. Денний режим для таких моделей складає приблизно вісім-десять годин. Зазначимо, лінзи для очей потребують уважного догляду. Необхідно щодня проводити дезінфекцію, а щонайменше один раз на місяць — “глибоке” очищення ферментними таблетками. Дотримання таких простих правил забезпечить вам прекрасний зір і комфортне носіння. Наші контактні лінзи для зору уже стали справжнім порятунком для безлічі пацієнтів, які страждали від нечіткості зображення на різних відстанях.

Переваги співпраці з нашою компанією:

Тільки у нас ви зможете придбати надзвичайно якісний і сертифікований товар за цілком доступною ціною. Усі наші лінзи для зору характеризуються першокласною якістю і надійністю. Важливо звернути увагу, що ми гарантуємо вам оперативну доставку замовленого товару за вказаною адресою. Ціни на традиційні очні лінзи дуже демократичні й підійдуть будь-якому покупцеві. Наші консультанти обов'язково дадуть вам відповідь на безліч питань: які бувають контактні лінзи, як вибрати правильну модель, як доглядати за виробами. Ви отримаєте ввічливе та професійне обслуговування. Спішіть оформити замовлення на якісні, практичні й надійні лінзи для очей вже сьогодні!

To Top