Раствор мультифункциональный Avizor Unica Sensitive (без коробки и контейнера)

Раствор мультифункциональный Avizor Unica Sensitive (без коробки и контейнера)

Есть в наличии
Количество
minus plus
Цена: 281  грн

багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.

 
Мы нашли другие продукты, которые могут вам понравиться!
Часто купують разом
  1. Image of Unica Sensitive <p style="text-align: justify;">багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії <strong><a href="http://www.avizor.es/" target="_blank" rel="noopener"
  2. +
  3. Image of Контактные линзы Acuvue Oasys with Hydraclear Plus <p>Контактні лінзи <strong>Acuvue Oasys</strong> з технологією <strong>Hydraclear Plus</strong> створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. Ці одноразові контакт
  4. +
  5. Image of Контактні лінзи Air Optix Night & Day AQUA <p><span style="color: #ff9900;">Увага: в деяких випадках лінзи Air Optix Night&amp;Day можуть бути відгружені без картонної коробки (в одинарних блістерах).</span></p>
<hr />
<p>М'які місячні лінзи дл
  6. +
  7. Image of Контактные линзы Total30 Лінзи Total30 створені для підтримки зволоження очей і комфорту до 16 годин на день завдяки інноваційній технології градієнта води.
Итоговая цена: 0  грн
  • Этот товар: Раствор мультифункциональный Avizor Unica Sensitive (без коробки и контейнера) 281  грн
  • Total30 215  грн