Lipomill (Ліпоміл) (спрей)

Ваша ціна: 320,00 грн.
В наявності
Кількість
minus plus

спрей виготовляється на основі поєднання ліпідного комплексу, гіалуронату натрію та ромашки.

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

  1. Lipomill (Ліпоміл) (спрей)
  2. +
  3. SofLens daily disposable Toric for Astigmatism
  4. +
  5. Adria Crazy
  6. +
  7. PureVision2
Загальна сума: 0,00 грн.
  • Цей товар: Lipomill (Ліпоміл) (спрей) 320,00 грн.
  • Adria Crazy 669,00 грн.
  • PureVision2 235,00 грн.

Зволожуючі краплі Lipomill (Ліпоміл) у формі спрею - 

виготовляється на основі поєднання ліпідного комплексу, гіалуронату натрію та ромашки, тобто саме тих корисних речовин, які допомагають у випадках недостатнього зволоження очей та порушення ліпідного шару сльозової плівки, особливо у носїїв контактних лінз.

Ліпосоми є типовим прикладом колоїдних переносників, які здебільшого мають фосфоліпідну структуру подібну до матриці мембрани Клітин. Це сприяє високій біосумісності засобу. Ефективність спрея LIPOMІLL базується на дії фосфоліпідного комплекса, поєднаного з гіалуронатом натрія, в якості активного агента.

Гіалуронат натрію — це органічний полісахарид з молекулярною структурою, яка ідентична структурі природноЇ сльози. А комбінована дія фосфоліпідів і гіалуронової кислоти, допомагає стабілізувати, зберігати і відновлювати природні якості сльозової плівки. Крім того, екстракт ромашки, присутній в складі спрея LIPOMILL, виконує протизапальну, заспокійливу та живильну дію.

Запатентована система ЗК гарантовано зберігає стерильність спрею протягом всього терміну його використання. Завдяки системі ЗK, LIPOMІLL не містить консервантів. Адже потрапляння мікроорганізмів до флакону є абсолютно неможливим. Сам спрей виготовляється у 100% стерильному приміщенні.

Склад

Фосфоліпідний комплекс, гіалуронат натрію, борна кислота, ЕДТК, N-Гідроксиметилгліцинат, ПГМБ, екстракт ромашки, ізотонічний буферний розчин при рН 7.2 Д.К.

 

Докладніше
ВиробникSchalcon
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Lipomill (Ліпоміл) (спрей)
To Top