Магазин оптики Світ Лінз розпочав роботу на ринку України в 2006 році в результаті злиття двох дружніх компаній.

Він був створений для того, щоб Ви легко, швидко і за доступною ціною могли здійснювати замовлення контактних лінз і супутніх аксесуарів на всій території країни.

Альянс двох провідних компаній дозволяє запропонувати Вам - нашим дорогим клієнтам - максимально вигідні умови покупки лінз, а також сучасний та якісний сервіс.

За 17 років роботи компанія СвітЛінз здобула провідну позицію на ринку контактної оптики і заслужила визнання покупців завдяки вигідним цінам, привабливим акціям, швидкій та якісній доставці по всій Україні.

Більшість наших покупців гідно оцінили наші високі стандарти сервісу та щиру турботу про кожного клієнта.


У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий асортимент цікавих товарів для корекції зору і необхідну інформацію про їх використання та догляд за ними.

Купуючи у нас контактні лінзи та засоби догляду таких компаній, як Bausch+Lomb, Cooper Vision, Alcon і Johnson&Johnson, Ви можете бути впевнені, що ці товари є на складі і будуть відправлені якнайшвидше, бо ми докладаємо максимальних зусиль для підтримки повного асортименту позицій провідних виробників.


Всі товари, що представлені в нашому інтернет-магазині, мають сертифікати та свідоцтва про реєстрацію, які підтверджують якість та оригінальність продукції.


У магазині СвітЛінз використовується гнучка система знижок.

Ціни на нашому сайті порадують кожного клієнта. Щомісяця ми пропонуємо нашим покупцям вигідні акції та спеціальні пропозиції, а програма лояльності магазину СвітЛінз дозволяє зробити ще дешевшою кожну наступну покупку.


Замовлення у магазині СвітЛінз  це впевненість у тому, що доставка покупки в будь-який район Києва чи у найвіддаленіший куточок країни буде здійснена в найкоротший термін.

Десятки тисяч українців довіряють нам найцінніше - свій зір. Наше завдання - виправдати Вашу довіру!

To Top