Ми здійснюємо доставку по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.

Доставка здійснюється тільки послугами Нової Пошти з понеділка по п'ятницю.Нова Пошта:

Для всіх замовлень вартістю понад 500 гривень доставка до відділення Нової пошти безкоштовно (комісія за накладний платіж 20 грн та 2% від суми оплачується одержувачем)!

Доставка кур'єром Нової пошти безкоштовна для замовлень від 1000 грн, доступна лише за умови повної оплати замовлення.

Відправлення Новою поштою відбуваються з понеділка по п'ятницю до 13.00, відстеження ттн доступне після 19.00 після отримання.

 

Укрпошта:

Для всіх замовлень вартістю понад 400 гривень доставка у відділення Укрпошти безкоштовно (комісія за накладний платіж 2% від суми, але не менше ніж 10 грн. оплачується одержувачем)!

Для всіх замовлень вартістю від 1000 гривень – доставка безкоштовно та комісія за накладний платіж сплачується відправником!

Доставка кур'єром Укрпошти безкоштовна для замовлень від 1000 грн., доступна без попередньої оплати замовлення.

Відправлення Укрпоштою відбуваютья у понеділок, середу і п'ятницю до 10.00, відстеження ттн доступне після 19.00 після відправлення посилки

 

Доставка товару з післяплатою:

Товар буде доставлена на поштове відділення чи відділення Нової Пошти, згідно вказаної адреси.

Термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти безкоштовно 5 днів. Подовжити термін зберігання за рахунок отримувача можливо через додаток Нової пошти або звернувшись на гарячу лінію Нової пошти. 

Термін зберігання осилки у відділенні Укрпошти 7 днів. 

Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні. Ви оплатите вартість товару і співробітник пошти видасть Вам доставку.

Додатково на пошті оплачується поштовий збір за переказ грошових коштів. Розмір оплати залежить від тарифів поштової служби.

Доставка товару з передоплатою (кредитною карткою):

Замовлення оплачені до 12.00 Новою поштою відправляються в той самий день.

Товар буде доставлена на поштове відділення чи відділення Нової Пошти, згідно вказаної адреси.

Термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти безкоштовно 5 днів. Подовжити термін зберігання за рахунок отримувача можливо через додаток Нової пошти або звернувшись на гарячу лінію Нової пошти. 

Термін зберігання посилки у відділенні Укрпошти 30 днів. 


Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні і співробітник пошти видасть Вам доставку. Додатково нічого оплачувати не потрібно.

Ваш товар зберігається на поштовому відділенні протягом 30 днів, але тільки протягом 5 робочих днів посилка зберігається на поштовому відділенні безкоштовно.

УВАГА!   Якщо Ви не забрали оплачене замовлення, повторна відправка можлива за рахунок отримувача. Кошти оплачені за замовлення повертаються з урахуванням вартості доставки в 2 стронони.

 

Обробка і терміни доставки:

Як правило, час обробки замовлень не перевищує 5 робочих днів, термін доставки посилки Укрпоштою складає від 3 до 7 днів.

Важливо!

Будь ласка, щоб замовлення було доставлене в найкоротший термін та в найближче до Вас поштове відділення, вказуйте Ваш індекс. Дізнатися Ваш індекс Ви можете на сайті «Укрпошти»;

To Top