Ми здійснюємо доставку по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.

Доставка послугами Нової Пошти з понеділка по п'ятницю.

Укрпошотю в понеділок, середу, п'ятницю до 10 ранку.Нова Пошта:

Для всіх замовлень вартістю понад 800 гривень доставка до відділення Нової пошти безкоштовно (комісія за накладний платіж 20 грн та 2% від суми оплачується одержувачем)!

Доставка кур'єром Нової пошти безкоштовна для замовлень від 1300 грн, доступна лише за умови повної оплати замовлення.

Відправлення Новою поштою відбуваються з понеділка по п'ятницю до 13.00, відстеження ттн доступне після 19.00 після отримання ттн.

 

Укрпошта:

Для всіх замовлень вартістю від 1000 гривень – доставка безкоштовно та комісія за накладний платіж сплачується отримувачем!

Доставка і комісія у відділення і кур'єром Укрпошти безкоштовна для замовлень від 1300 грн., доступна без попередньої оплати замовлення.

Відправлення Укрпоштою відбуваютья у понеділок, середу і п'ятницю до 10.00, відстеження ттн доступне після 19.00 після відправлення посилки

 

Доставка товару з післяплатою:

Товар буде доставлена на поштове відділення чи відділення Нової Пошти, згідно вказаної адреси.

Термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти безкоштовно 7 днів. Подовжити термін зберігання за рахунок отримувача можливо через додаток Нової пошти або звернувшись на гарячу лінію Нової пошти. 

Термін зберігання осилки у відділенні Укрпошти 7 днів. 

На 7 день зберігання посилки у відділенні посилки автоматично повертаються відправнику.

Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні. Ви оплатите вартість товару і співробітник пошти видасть Вам доставку.

Додатково на пошті оплачується поштовий збір за переказ грошових коштів. Розмір оплати залежить від тарифів поштової служби.

Доставка товару з передоплатою (кредитною карткою):

Замовлення оплачені до 12.00 Новою поштою відправляються в той самий день.

Оплати здійснюються на рахунок IBAN.

В залежності від банку платника оплати зараховуються від 1 до 8-12 годин

Товар буде доставлено у поштове відділення Укрпошти чи відділення Нової Пошти, згідно вказаної адреси і даних отримувача. 

Термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти безкоштовно 7 днів. На 7 день зберігання посилки у відділенні посилки автоматично повертаються відправнику. Подовжити термін зберігання за рахунок отримувача можливо через додаток Нової пошти або звернувшись на гарячу лінію Нової пошти. 

Термін зберігання посилки у відділенні Укрпошти 30 днів. На 30 день зберігання посилки у відділенні посилки автоматично повертаються відправнику.


Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні і співробітник пошти видасть Вам доставку. Додатково нічого оплачувати не потрібно.

Ваш товар зберігається на поштовому відділенні протягом 30 днів, але тільки протягом 5 робочих днів посилка зберігається на поштовому відділенні безкоштовно.


Скасувати замовлення Ви можете в окремому розділі Замовлення та Повернення
УВАГА!
   Якщо Ви не забрали замовлення, повторна відправка можлива за рахунок отримувача з компенсацією вартості доставки і з повною передоплатою замовлення.
 
Якщо Ви не забрали оплачене замовлення, повторна відправка можлива за рахунок отримувача. Кошти оплачені за замовлення повертаються з урахуванням вартості доставки в 2 стронони.


УВАГА! Уважно перевіряйте посилки у відділенні перевізника. Претензії Покупця не приймаються, якщо цілісність чи комплектація посилки не були перевірені в присутності працівника компанії-перевізника і не був складений відповідний акт. 

У випадку виявлення пошкоджного товару, складіть акт-претензію на компенсацію вартості товару у відділенні тарнспортної компанії, збережіть копію акту і зв'яжіться з нами. Претензії щодо пошкодженого товару не приймаються без акту-претензії від компанії-перевізника. 

УВАГА!   Контактні лінзи та засоби по догляду за ними належать до виробів медичного призначення та предметів особистої гігієни, тому відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 172 від 19.03.1994 р, документ 172-94-п, редакція від 07.12.2005 р, обмін і повернення лінз неможливі.Якщо ви виявите будь-виробничий дефект, буде проведено професійну експертизу, і якщо перевірка підтвердить недолік, ми відразу ж замінимо товар або повернемо Вам гроші.

Наголошуємо, користуватись цією послугою можуть тільки пацієнти з рецептом від офтальмолога, який був виписаний протягом останніх шести місяців. Крім того, ви повинні надати лінзу в контейнері з рідиною, блістер від лінз, а також товарним чеком на придбаний товар.

Оформлення замовлення автоматично підтверджує інформованість користувача з описом, фото, характеристиками і ціною товарів розміщених в каталозі на сайті.


Обробка і терміни доставки:

Як правило, час обробки замовлень не перевищує 5 робочих днів, термін доставки посилки складає від 2 до 7 днів.

Увага! У зв'язку з військовим станом та складними логістичними умовами час обробки і доставки Вашого замовлення може бути збільшено.

Важливо!

Будь ласка, щоб замовлення було доставлене в найкоротший термін та в найближче до Вас поштове відділення, вказуйте Ваш індекс. Дізнатися Ваш індекс Ви можете на сайті «Укрпошти»;

To Top