Ми ручаємося за всі представлені в наших каталогах моделі лінз, оправ та сонцезахисних окулярів і з радістю укладемо з вами гарантійний договір. Таким чином, ви будете захищені від будь-яких дефектів та несправностей.

Оправи та сонцезахисні окуляри

Наші оправи та сонцезахисні окуляри захищені гарантією терміном 6 місяців за умови правильного використання.

Гарантійне обслуговування не надається, якщо пошкодження товару виникло в результаті:

  • недотримання покупцем правил користування;
  • самостійної заміни частини оправи, лінз або ремонту;
  • фізичного зношування після закінчення терміну гарантії.


Якщо ви виявите будь-який виробничий брак, ми без проблем перевіримо несправності, після чого запропонуємо вам обмін товару або повернення коштів. Зазначимо, що такі процедури здійснюються протягом 14 днів з моменту покупки.


Для оформлення повернення товару ви повинні зберегти оригінал товарного чека, а також оправу або окуляри зі всіма деталями, що входили в комплект. Звертаємо вашу увагу на те, що без чека товар не повертається.


Також ви зможете повернути продукцію при отриманні, якщо вміст посилки не відповідає замовленому. Продукція може бути повернена виключно у неушкодженій упаковці.


М'які контактні лінзи

Важливо зауважити, що на м'які контактні лінзи, аксесуари до них, розчини для зберігання і зволожувальні краплі гарантія не поширюється. Вони належать до виробів медичного призначення і предметів особистої гігієни, тож відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 172 від 19.03.1994 р, документ 172- 94-п, редакція від 07.12.2005 р, обмін та повернення лінз неможливі.


Якщо ви виявили будь-який виробничий дефект, ви можете зв'язатися з нами за номером телефону гарячої лінії +380 (44) ХХХ-Х-ХХХ. Ми проведемо професійну експертизу, і якщо перевірка підтвердить ваду, ми одразу ж замінимо товар або повернемо Вам гроші. Наголошуємо, що скористатися цією можливістю можуть лише пацієнти з рецептом від офтальмолога, який був виписаний протягом останніх шести місяців. Окрім цього, ви повинні надати лінзу у контейнері з розчином і блістером, а також товарним чеком на придбаний товар.


Усі представлені на сайті товари пройшли необхідні перевірки та мають офіційні сертифікати якості.

To Top