Розчин мультифункціональний Avizor Alvera

Ваша ціна: 202,00 грн.
В наявності
Кількість
minus plus

Розчин Avizor Alvera - новітня розробка компанії Avizor International спеціально для використання з силікон-гідрогелевими лінзами.Розчин Avizor Alvera чудово очищає лінзи від ліпідів, крім того, він знижує їх здатність прилипати до поверхні. Це робить використання силікон-гідрогелевих лінз комфортним і гігієнічним. У складі розчину Avizor Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз або викликати алергічну реакцію.

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

 1. Розчин мультифункціональний Avizor Alvera
 2. +
 3. Clear 38
 4. +
 5. OKVision FUSION NEW
 6. +
 7. Olimpia h UV
Загальна сума: 0,00 грн.
 • Цей товар: Розчин мультифункціональний Avizor Alvera 202,00 грн.
 • Clear 38 171,00 грн.
 • OKVision FUSION NEW 810,00 грн.
 • Olimpia h UV 350,00 грн.

Розчин Avizor Alvera - новітня розробка компанії Avizor International спеціально для використання з силікон-гідрогелевими лінзами.Розчин Avizor Alvera чудово очищає лінзи від ліпідів, крім того, він знижує їх здатність прилипати до поверхні. Це робить використання силікон-гідрогелевих лінз комфортним і гігієнічним. У складі розчину Avizor Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз або викликати алергічну реакцію.

Використання контактних лінз призводить до деякої зміни фізіології рогівки ока, що створює порожнечі, куди потрапляють сторонні мікроелементи. Розчин Avizor Alvera забезпечує захист за допомогою масла рослини Алое Вера, що входить до складу розчину та який утворює захисну плівку на поверхні рогівки.
Це дозволяє захистити її від забруднень, виключаючи подразнення очей. Алое Вера є рослинною речовиною з численними корисними властивостями, а також вона захищає епітелій людини від бактеріальних інфекцій та ультрафіолетових променів.

Докладніше
ВиробникAvizor
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин мультифункціональний Avizor Alvera
To Top