Розчин мультифункціональний NeoVision NEO Plus

Ваша ціна: 109,00 грн.
В наявності
Кількість
minus plus

Розчин для лінз Neo Plus - чудовий багатофункціональний, універсальний засіб для очищення, дезінфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей.

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

  1. Купить раствор для линз NeoVision (Нео Вижн)
  2. +
  3. Maxima 1 Day Premium
  4. +
  5. Focus DAILIES AquaComfort Plus
  6. +
  7. ADRIA Festival 1 Tone
Загальна сума: 0,00 грн.
  • Цей товар: Розчин мультифункціональний NeoVision NEO Plus 109,00 грн.
  • Maxima 1 Day Premium 810,00 грн.
  • ADRIA Festival 1 Tone 270,00 грн.

Розчин для лінз Neo Plus -

чудовий багатофункціональний, універсальний засіб для очищення, дезінфекції, зволоження і збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально з турботою про здоров'я ваших очей.

 

Розчин Neo Plus абсолютно безпечний, завдяки особливій потрійній системі, яка оберігає від забруднень контейнер для зберігання лінз. Розчин підходить для будь-яких типів м'яких контактних лінз.

Завдяки особливій формулі, Neo Plus рекомендований для чутливих очей. Він ефективно бореться з білковими і ліпідними відкладеннями і різними мікроорганізмами, а також дозволяє робити профілактику захворювань очей.

Розчин Neo Plus спеціально розроблений для максимально ефективного, простого у використанні та швидкого очищення будь-яких типів м'яких контактних лінз. Він містить в своєму складі полігесамід, який відмінно дезінфікує контактні лінзи, очищуючий засіб "Полоксамер 407" і розчинник протеїнів "407 EDTA".

Рідина Neo Plus відноситься до 3-го покоління багатофункціональних розчинів. Завдяки чому, повний цикл очищення, стерилізації, дезінфекції та збереження займає всього лише 4 години

Особлива формула розчину для лінз Neo Plus, забезпечуючи високоефективне очищення та зволоження контактних лінз, сприяє продовженню їхньої зносостійкості.

Докладніше
ВиробникNeoVision
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин мультифункціональний NeoVision NEO Plus
To Top